O firmie

Gospodarstwo Ogrodnicze Wojciech Moes to rodzinne gospodarstwo założone w 1975r. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Milanówek gdzie prowadzimy również sprzedaż roślin.

Wysoka jakość i trwałość naszych produktów oraz profesjonalizm w obsłudze Klienta to nasze podstawowe cele. Swoje usługi kierujemy do wszystkich pragnących posiadać piękny i wyjątkowy ogród, taras lub balkon.

Rośliny rabatowe i balkonowe z naszej produkcji są niezwykle dekoracyjne. Różnorodność gatunków i kolorów pozwala na stworzenie wielobarwnych i interesujących kompozycji kwiatowych. Dzięki stałemu poszerzaniu asortymentu o najnowsze odmiany, oferowane kwiaty są bardziej odporne na szkodniki i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie uprawa roślin prowadzona jest w optymalnych warunkach w zależności od wymagań danego rodzaju roślin. Szczególną uwagę zwracamy na zastosowanie odpowiedniego podłoża, wielkości doniczek produkcyjnych oraz nawożenia. Materiał wyjściowy hodowlany to rośliny najwyższej jakości dostarczane ze sprawdzonych przez nas źródeł: m. in.  firmy Volmary, Syngenta, Florensis oraz Benjy-Flora.

Obecnie nasza produkcja obejmuje:


od marca do końca kwietnia:
Bratki wielkokwiatowe i Bratki drobnokwiatowe. Co roku oferujemy ok. 26 tys. sztuk Dysponujemy bogatą kolorystyką i różnorodnością wśród oferowanych odmian.


od kwietnia do końca czerwca:
Rośliny jednoroczne i Rośliny wieloletnie.
W okresie letnim dominują w naszej produkcji
Pelargonie zwisające i Pelargonie stojące – ok. 8 tys. sztuk oraz
Begonie - ok.  10 tys. sztuk.
Po za tym proponujemy naszym Klientom duży wybór innych  roślin jednorocznych, jak i bylin kwitnących w tym okresie.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego gospodarstwa.

Wierzymy że dzięki dużemu wyborowi roślin, i ich wysokiej jakości każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie i dla swojego ogrodu.

Zapraszamy!!!

Szczegółowe informacje na temat warunków zamówień znajdą Państwo w dziale Cennik/Zamówienia. Polecamy także dział "Nasze kompozycje” w Galerii.

 
W celu zamówienia, zadzwoń
502 27 28 43
Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.