Cennik/Zamówienia

Sezon 2022:

Powyższy serwis internetowy (www.moes.com.pl) przedstawia ogólną ofertę roślin, a produkowane kwiaty dostępne są do wyczerpania asortymentu.

Informujemy, że jak dotąd nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.

Cennik:

Przedstawiony poniżej cennik dotyczy zakupu detalicznego i zamówień krótkoterminowych. Ceny podane w cenniku są wyłącznie orientacyjne i nie są wiążące dla obu stron.

cennik.pdf

 
 
 
 

Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.

 

Zamówienia hurtowe:

Prosimy o składanie zamówień na ilości hurtowe w roku poprzedzającym sezon np. zamówienie w roku 2022 na sezon 2023. Gwarantuje to uzyskanie dla Państwa roślin w odmianie, kolorze i ilości jaką Państwo potrzebują na określony termin.

  • Do końca maja każdego roku przyjmujemy zamówienia na konkretne odmiany i kolory bratków oraz na rośliny wieloletnie.
  • Do 10 października każdego roku przyjmujemy zamówienia na konkretne gatunki, odmiany i kolory roślin jednorocznych dostępnych w naszej ofercie.
  • W porozumieniu z zamawiającym możemy przyjąć zamówienie na rośliny z poza oferty (wówczas, gdy warunki hodowli nie przekraczają naszych możliwości).

Cennik, dotyczący zamówień długoterminowych na ilości hurtowe, jest wysyłany na prośbę zamawiającego poprzez e-mail.

Reklamacje:

Informujemy, iż nie ponosimy odpowiedzialności za przyjęcie się i wzrost zakupionych roślin, ponieważ związane jest to z czynnikami zewnętrznymi, niezależnymi od nas i nie podlegającymi naszej kontroli. Wszelkie porady i pomoc udzielane są w/g najlepszej woli i zgodnie z posiadaną wiedzą, lecz bez przejmowania odpowiedzialności za ich wykonanie i skutki.

Wyświetl: Lista
Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
 
W celu zamówienia, zadzwoń
502 27 28 43
Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.